THR 20-7215WI ImageSheba setšoantšo se seholo
Setšoantšo e kanna ea ba moemeli.
Bona linepe bakeng sa lintlha tsa sehlahisoa.
THR 20-7215WI
E teng thepeng e teng ka lebenkeleng 8 pcs Theko ea Marekisetso (Libakeng tsa Meralo ea Amerika)
Moetsi Karolo ea Karolo:
THR 20-7215WI
Moqapi / Brand
Traco Power
Karolo ea Tlhaloso:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Datasheets:
THR 20-7215WI(1).pdfTHR 20-7215WI(2).pdfTHR 20-7215WI(3).pdfTHR 20-7215WI(4).pdf
Temo ea mahala ea boemo bo phahameng / boemo ba RoHS:
Boemo ba setoko:
Ncha ea mantlha, li-pcs tsa 8 tse ncha lia fumaneha.
Tsamaisa Ho Tloha:
Hong Kong
Tsela ea thomello:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Tlhahlobo Inthaneteng
Karolo ea Karolo
Moetsi
Hloka Boholo
Lebitso la K'hamphani
Lebitso la ho ikopanya
E-mail
Nomoro
Molaetsa
Ka kopo kenya Code ea netefatso ebe o tobetsa "Kenya"
Karolo ea Karolo THR 20-7215WI
Moqapi / Brand Traco Power
Boholo ba thepa 8 pcs Stock
Sehlopha Lisebelisoa tsa Matla - Thabeng ea Leboea > DC DC Bakhanni
Tlhaloso 20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Temo ea mahala ea boemo bo phahameng / boemo ba RoHS: RoHS Compliant
Voltage - Phatlalatso 4 -
Voltage - Phatlalatso ea 3 -
Voltage - Phatlalatso ea 2 -
Voltage - Phatlalatso ea 1 24V
Voltage - Ho Isolation 3 kV
Voltage - Ho kenya (Min) 40V
Voltage - Input (Max) 160V
Thapa Isolated Module
Package ea Lisebelisoa tsa Thepa -
Palo e tloaelehileng 62368-1
Boima / Boima 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Sehlooho THR 20WI (20W)
Matla (Watts) 20 W
Package / Case 6-DIP Module
Package Tube
Mocheso o sebetsang -40°C ~ 80°C (With Derating)
Palo ea Liphello 1
Mofuta oa ho Thaba Through Hole
Likaroloana Adjustable Output, Remote On/Off
Ka katleho 86%
Hona joale - Phatlalatso (Max) 833mA